Вам, батьки!

Склад батьківського комітету

Голова батьківського комітету:

1. Мошко Олена Вікторівна

Заступник голови батьківського комітету:

2. Львова Ірина Олександрівна

Члени батьківського комітету:

3. Кореняк Зоя Вікторівна
4. Рудакова Світлана Вікторівна
5. Караманова Ірина Володимирівна
Результат пошуку зображень за запитом "увага петарди"

Нарешті новорічні свята, зимові розваги й те, чого найбільше очікують наші діти — канікули❄️🎄
Окрім святкувань і веселощів, батькам обов'язково потрібно подбати про те, щоб зимовий відпочинок ваших дітей був безпечним.
👉🏻Для цього:
☃️не залишайте дітей без нагляду, будьте уважними до них та їхньої поведінки;
☃️контролюйте, де і з ким перебувають ваші діти, чим вони займаються;
☃️якщо малечу доводиться залишити вдома саму – проведіть інструктаж з техніки безпеки та залиште номери, за якими можна звертатися по допомогу;
☃️відпускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй Правила дорожнього руху;
☃️ закріпіть на одязі своїх дітей світловідбивальні елементи — це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості;
☃️не залишайте гострі, ріжучі предмети й сірники у легкодоступному для дітей місці. Не дозволяйте їм використовувати петарди й феєрверки;
☃️наголошуйте, що категорично забороняється ходити на водоймах, які вкриті кригою. Тонкий лід – це велика небезпека для здоров’я і життя;
☃️застерігайте дітей бути обережними під час катання на санчатах, лижах, ковзанах.
Бережіть себе та своїх рідних😇 Веселих свят!

Шановні батьки!
Скоро розпочнуться веселі зимові канікули для дітей! Багато цікавого попереду: ігри, розваги, веселе святкування , та й просто- відпочинок!Ми, вчителі, дуже хвилюємося ,щоб канікули для дітей пройшли безпечно. Тому просимо Вас завжди знати,де та з ким перебуває Ваша дитина, як вона проводить час. Любі наші учні! Будьте обережними та пильними, бережіть своє життя! Ми цінуємо та поважаємо кожного з вас!

Результат пошуку зображень за запитом "петарди безпека життєдіяльності"

Обережно: піротехнічні засоби!

Феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові «іграшки» завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. А в період Новорічних та Різдвяних свят інтерес до цих виробів неймовірно зростає. З кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво: термічні опіки, різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, безграмотного користування піротехнічними виробами.
Сучасний ринок пропонує різноманітну піротехніку, яка стала прикрасою будь-якого свята. Купуючи піротехнічні вироби, обов'язково ознайомтеся з інструкцією (вона повинна бути на кожному виробі!). Якщо немає інформації щодо використання, – значить виріб не сертифікований, тому користуватися ним небезпечно. Не купуйте виробів із простроченим терміном зберігання, з пошкодженою упаковкою та самого пошкодженого товару. Під час купівлі піротехнічних виробів звертайте увагу на вікові обмеження щодо їх використання.
Перед використанням прочитайте інструкцію та зверніть увагу на усі яскраві написи на коробці. Можливо, ця маленька пересторога врятує ваше здоров’я або ж навіть життя.
Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів та поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок. Це можна виконувати тільки на відкритих майданчиках.

На масових заходах забороняється застосування побутових піротехнічних виробів, які можуть створити небезпеку травмування людей осколками, горючими елементами та частинами піротехнічних виробів, що рухаються.
Запалюючи феєрверк, ніколи не нахиляйтесь над ним: так можна отримати дуже серйозну травму обличчя, очей або рук.
Під час використання побутових піротехнічних виробів забороняється:
- зберігати піротехніку біля приладів опалення (батарей, газових та електричних плит);
- переносити їх у кишенях, під одягом, зберігати без пакування;
- залишати вироби без догляду;
- переробляти, розбирати піротехнічні вироби чи піддавати їх механічним упливам, а також тягнути за ґніт;
- використовувати піротехнічні вироби другого й третього класів небезпеки особам, молодшим за 18 років;
- використовувати піротехнічні вироби, які створюють ефекти на висоті та/або шумові ефекти, ближче ніж за 100 м від лікарень, церков, дитячих установ, шкіл, будинків пристарілих, інших громадських споруд, житлових будинків;
- кидати приведені в дію піротехнічні вироби під ноги перехожих, із вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів домів та інші дії, через які можуть постраждати люди або майно;
- використовувати їх особами, які знаходяться в нетверезому стані;
- паління та застосування відкритого вогню під час виконання робіт із піротехнічними виробами, не пов'язаних із приведенням їх у дію.
Шановні батьки, не допускайте дітей самих до феєрверків! Піротехніка – це не іграшка, тому ніколи не повинна потрапляти до дитячих рук, незалежно від того, якою б безпечною не виглядала зовні. Навіть бенгальські свічки в дитячих руках можуть бути небезпечними.
Громадяни! Дотримуйтесь цих нескладних правил, адже виконання їх є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших дітей



Висловлюємо щиру подяку

 за участь у косметичному ремонту кабінету та суттєву допомогу родині Ані Караманової, а також мамам наших учнів Нікіти Дяченка  - Тетяні Іванівні Лупачовій, Крістіни та Максима Коваленків -  Ользі Миколаївні!


Результат пошуку зображень за запитом "шановні батьки під час літніх канікул"
Нагадуємо: під час літніх канікул відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей, а також за попередження ними правопорушень несуть батьки та особи, що їх заміняють!

Витяг із протоколу №4
від 23.05.2019 р.
батьківських зборів 6-Б класу

Як допомогти дитині добре вчитися?

Це питання було розглянуто на батьківських зборах 13 березня 2019 року*.
Навчання має бути не тягарем, а успіхом, не тяжкою повинністю, а рухом до успішного майбутнього - саме такі думки лунали при обговоренні батьками проблеми поліпшення навчальних досягнень учнів.
А найголовніше, - зазначали батьки, - це прикладний характер знань, і саме таким має бути компетентнісне навчання. 
Також батьки відзначили потужну роботу педагогічного колективу щодо формування саме таких знань у їхніх дітей.
Пов’язане зображення

*Переглянути робочу презентацію Ви можете за цим посиланням:

https://drive.google.com/drive/my-drive

11.01.2019р.
У 6- Б класі триває робота консультпункту для батьків «Мотивація учнів до самоосвіти». Як заохотити дитину до самонавчання? Як не нашкодити? Такі були розглянуті питання.

Наказ управління освіти від  04.03.2019 р. № 71 "Про правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу"

До проблем булінгу 

Добірка матеріалів для батьків



***

Щиро дякуємо за сприяння в організації та проведенні Новорічних та Різдвяних свят, за подарунки, а також за допомогу та підтримку під час водіння кози
нашим чудовим мамам: 

Олені Василівні Мошко, 

Зої Вікторівні Кореняк!

Хай Божа ласка Вас не полишає! 




Піротехніка — це не іграшка, а реальна небезпека!


    У Новорічну небо розфарбовується тисячами світних феєрверків. Але в погоні за спецефектами ми забуваємо про безпеку. У дитячих руках  петарди перетворюються на смертельно небезпечну річ.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ!

Усі види піротехніки призначені тільки для використання дорослими на вулиці. Піротехніка – це не іграшка, а вибухова речовина.
                  Тому пропонуємо Вашій увазі всього 2 правила:
перше - діти (у жодному разі!) не мають навіть торкатися петард, інакше всю відповідальність за наслідки буде покладено на батьків або осіб, які їх заміняють;
друге - купувати на свято петарди і приводити їх у дію мають виключно дорослі!

Тому наступна інформація - саме для Вас, шановні батьки!

***

ВИБІР ПІРОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ

Не використовуйте саморобні піротехнічні вироби, не розбирайте і не переробляйте готові вироби!
Купуйте піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах або секціях магазинів. Продаж феєрверків на вулицях, ринках, у переходах заборонено, тому що продаються в таких місцях вироби, швидше за все, низької якості, які не відповідають вимогам безпеки і не мають сертифікатів якості.
Купуйте вироби тільки 1-3 класів безпеки. Радіус небезпечної зони у них не перевищує 20 метрів і вказаний в інструкції. Вироби 4-5 класу (збірні феєрверки) можуть використовувати тільки фірми, що є організаторами свят.
I клас – радіус небезпечної зони не більше 0,5 метрів,
II клас – радіус небезпечної зони не більше 5 метрів,
III клас – радіус небезпечної зони не більше 20 метрів,
IV клас – піротехнічний виріб технічного призначення, радіус небезпечної зони не більше 20 метрів,
V клас – піротехнічний виріб спеціального призначення, радіус небезпечної зони не більше 20 метрів.
При покупці перевірте наявність інструкції виразною українською мовою. Перевірте наявність сертифіката відповідності та чи не минув термін придатності. Проконсультуйтеся у продавця стосовно використання.
Феєрверки мають мати захисні ковпачки, які закривають фітіль від випадкового загоряння, із наконечниками, щоб надійно закріпити їх у ґрунті або снігу перед запуском.
Не можна купувати вироби сумнівного вигляду, що мають дефекти: зім'яті, підмочені, з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу або фітілю.
Купуючи піротехнічні вироби, Ви повинні пам'ятати, що до них входять горючі речовини і порох, які є вогненебезпечними. При необережному поводженні або неправильному зберіганні, вони легко можуть зайнятися і призвести до пожежі або нанести травму.
Приступаючи до роботи з будь-якими піротехнічними виробами, спочатку потрібно ознайомитися з інструкціями до них і звернути особливу увагу на зазначені зони безпеки.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ПІРОТЕХНІКИ

- На упаковці відсутні: найменування, попередження про небезпеку й інформація про розміри небезпечної зони навколо працюючого виробу, термін придатності, умови зберігання та способи утилізації, реквізити виробника.
- Назва або виробник, зазначені на виробі і в сертифікаті, не збігаються.
- Копія сертифіката не завірена підписом та оригінальною печаткою органу, що видав сертифікат, або нотаріусом, або власником сертифікату.
- У графі сертифіката «додаткова інформація» немає класу небезпеки.
ЗБЕРІГАННЯ ПІРОТЕХНІКИ
- Зберігайте піротехніку якнайдалі від джерел вогню! Не зберігайте піротехнічні вироби біля батарей опалення: нагріваючись, петарди можуть спрацювати мимоволі.
- Не зберігайте піротехніку у вологих приміщеннях. Якщо пристрої, начинені порохом, спочатку відволожаться, а потім підсохнуть, то в кращому випадку феєрверк не спрацює, в гіршому – вистрілить із затримкою, наражаючи оточуючих на небезпеку.
- Не складайте піротехніку поруч з аерозолями: лаками для волосся, дезодорантами, балончиками з газом для запальничок. Ці речі є швидко займистими, і наслідки можуть бути дуже небезпечними.
- Безпечні місця зберігання – засклений сухий балкон, але за умови, що поблизу не має електричних плиток, несправної проводки та балонів з газом.
- Оптимальним буде придбання піротехнічних виробів напередодні свят та повне їх використання протягом 1-2 днів.
ОСНОВНІ ПРАВИЛА ЗАПУСКУ РІЗНИХ ВИДІВ ПІРОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ:
1. Обов'язково ознайомтеся з інструкцією з використання виробу: як запалювати і куди направляти – це потрібно знати заздалегідь.
2. Майданчик для феєрверку має розташовуватись на відстані не менше 25 метрів (див. Радіус небезпечної зони на упаковці) від житлових будинків, над ним не повинно бути дерев, ліній електропередач та інших перешкод, потрапивши в які феєрверк може змінити напрям польоту. У місці, де запускатимуться феєрверки, не повинно бути легкозаймистих предметів (опалого листя, хвої, паперу  та ін.). На жаль, іноді феєрверки залітають на балкони і в квартири, пробивши шибки, і стають причиною пожежі. 
3. Не можна запускати феєрверки з вікна або балкона, а також використовувати піротехніку в закритих приміщеннях, квартирах, офісах.
4. Завжди майте при собі ємність з водою або вогнегасник, щоб бути готовим погасити будь-які несподівані джерела вогню або тліючі залишки феєрверку.
5. Запускати піротехніку може тільки доросла, досвідчена, твереза людина.
6. Заздалегідь продумайте, де будуть перебувати глядачі. Їм потрібно забезпечити хороший огляд і безпеку: а для цього розмістіть їх на відстані 35-50 метрів від пускового майданчика феєрверку, обов'язково з навітряної сторони, щоб вітер не зносив на них дим і незгорілі частини виробів. Дітей потрібно тримати за руку.
7. Не можна застосовувати піротехніку при вітрі більше 5 м/с, особливо якщо це літаючі «бджоли», «метелики», «парашутики».
8. Не можна використовувати вироби, термін придатності яких закінчився, або з видимими ушкодженнями.
9. Надійно встановіть виріб на ґрунт – він не повинен хитатися. Якщо встановлюєте на сніг, злегка присипте по краях. Ракета повинна летіти вертикально. Інакше снаряд може залетіти в кватирку або потрапити в людину.
10. Перш ніж підпалити фітіль, необхідно точно знати, де у виробу верх і звідки будуть вилітати палаючі елементи. Навіть жартома не спрямовуйте феєрверки у бік глядачів.
11. Під час запуску ніколи не нахиляйтеся над коробкою. Жоден підпалений виріб, окрім бенгальських вогнів, не можна тримати в руках (підпал фітілю здійснюйте на відстані витягнутої руки).
12. Після підпалу фітілю вийдіть за радіус небезпечної зони. Для 1-го класу – 0,5 метра, для 2-го – 5 метрів, для третіх – 20 метрів. Не підходьте до виробів протягом 2 хвилин після їх задіяння.
13. Якщо піротехніка не спрацювала, підпалювати її повторно забороняється. Зачекайте 10 хвилин. Одна людина (а не вся компанія) повинна обережно підійти до феєрверку і (якщо там нічого не тліє), не нахиляючись над ним, перекласти у відро з водою на кілька годин.
14. При невмілому поводженні небезпечними можуть виявитися навіть бенгальські вогні. Прогорівши, магнієвий склад, яким покрита паличка, зберігає дуже високу температуру.
15. Він може не тільки пошкодити, а й запалити меблі, тим паче – паперові серветки. Щоб остудити використаний бенгальський вогонь – опустіть його в стакан або тарілку з водою.
16. Не допускайте дітей молодше 16 років до самостійного запуску ракет і петард.
17. Утилізувати використану піротехніку необхідно з побутовими відходами, витримавши у воді протягом 24 годин.

Немає коментарів:

Дописати коментар